Tabletki na potencjęWytworzonych przez produkty, które trwają, że zwiększają poziom penisa? Dowiedz się, czego się spodziewać po pigułkach, pompach, zadaniach i brakach operacyjnych.

Powiedzenia o artykułach a procedurach powiększania penisa są wszędzie. Wiele pomp, pigułek, ciężarków, zajęć oraz braków twierdzą, że zwiększają długość i szerokość swojego członka.

Jednakże niewiele naukowego wsparcia dla technologii nieoperacyjnych zwiększa penis. I żadna wielka organizacja medyczna nie popiera chirurgii penisa ze powodów czysto kosmetycznych.

Grupę z tanich metod jest pusta, a niektóre mogą zepsuć penisa. Pomyśl dwa razy, zanim zaczniesz jedynego spośród nich.

Obawy, że twój penis jest popyt mini albo istnieje sprzedaż krótki, aby spełnić partnera podczas seksu jest bezwzględny. Ale badania dowiodły, że grupa ludzi, którzy dbają, że ich penisy są za niskie, mają normalnie wielkości penisy.

Podobnie, badania wskazują, iż dużo typów jest przesadne pojęcie o tym, co jest "normalny" rozmiar penisa.

Długość penisa bez podniesienia nie zawsze przewiduje długość, gdy penis jest wyprostowany. Jeśli penis jest blisko 13 cm (5 cali) czy dłuższy podczas erekcji, to ma otwarty rozmiar.

Próbki stwierdza się za nieprawidłowe dopiero wtedy, gdy podczas erekcji kieruje się mniej niż 3 cale (około 7,5 cm), czy stan zwany mikropenisą.

Reklamodawcy mieliby wierzyć, że twój partner zabiega o głębokość penisa. Jeżeli pragniesz, porozmawiaj ze narodowym zwolennikiem.

Pamiętaj, że poznanie Twoich próśb i wyobrażeń partnera zwiększa poprawę stosunku seksualnego niż zmiana rozmiaru penisa.

Nie zapowiadaj w ruch

Firmy proponują wiele rodzajów zabiegów niedojrzałych powiększeń interesu także nierzadko promują je z naprawdę wyglądającymi reklamami, które skupiają potwierdzenia pochodzące od "naukowych" badaczy.

Przyjrzyj się uważnie - zobaczysz, że twierdzenia o zaufaniu oraz efektywności nie zostały potwierdzone.

Marketingerzy polegają na ocenach, skośnych informacjach oraz wątpliwych zdjęciach przed również po. Suplementy diety nie wymagają zawarcia przez Food and Drug Administration, więc producenci nie muszą udowadniać bezpieczeństwa ani skuteczności.

Większość reklamowanych metod rozszerzenia penisa jest nieskuteczna, i niektóre mogą wykonywać nieodwracalne uszkodzenie penisa. Oto niektóre z wysoce uznanych produktów a procedur:

Pigułki i płyny. Zazwyczaj mają one witaminy, minerały, zioła lub hormony, które producenci wymagają się powiększenia penisa. Żaden spośród tych wyników nie został udowodniony, i niektóre potrafią istnieć niekorzystne.

Pompy próżniowe. Ponieważ pompy wciągają farba do prącia, co skutkuje, że ​​pęcznieją, ciągami są one zaczynane w działaniu zaburzeń erekcji.

Pompa próżniowa potrafi wyrządzić, że członek będzie patrzeć na szersze. Natomiast za usługą zbyt często doceniaj rynek długo może zepsuć tkanki miękkie w prąciu, co odchodzi do kilka erekcji.

Ćwiczenia. Czasami nazywany jelqing, powtarzania też wykorzystują ruch fizyczny, aby wyprowadzić krew z dokumentacji do góry penisa.

Jednakże ta technologia rodzi się wygodniejsza niż pozostałe technologie, nie ma ścisłego dowodu, że robi, oraz że wykonywać do tworzenia blizn, płaczu i zniekształcenia.

Sięgnięcie. Rozciąganie polega na postawieniu noszy lub zorganizowania przedłużającego - nazywanego także wyposażeniem trakcyjnym penisa - do penisa, aby wywierać delikatne napięcie.

Kilka małych badań zgłosiło wzrost długości o pół cala do mało 2 cali (około 1 do 3 centymetrów) spośród bieżącymi narzędziami.

Przydatne są większe, bardziej restrykcyjne poszukiwania w finale zabezpieczenia zaufania i efektywności.

Zobacz więcej


Copyright © 2017 Zaburzenia erekcji